Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Sanitace a dezinfekce objektů

Provádíme sanitaci, kompletní dezinfekci a dekontaminaci prostor, povrchů a ovzduší
od nežádoucích patogenních mikroorganismů. K tomu využíváme nejmodernějších aplikačních technologií, které jsou šetrné jak k místu zásahu, tak i životnímu prostředí.

Sanitace a dezinfekce objektů

V některých průmyslových odvětvích není nic tak důležitého, jako kvalitně odváděné pravidelné čištění a dezinfekce prostředí a používaných zařízení a nástrojů. Provádíme pravidelnou sanitaci a prostorovnou dezinfekci v rozmanitých výrobních, komerčních a zdravotnických prostředích. Čistota pracovního prostředí a strojních či technologických zařízení se významně podepisuje na výsledné úrovni a bezpečnosti celého provozu. Tento aspekt je nanejvýše důležitý například v oblastech potravinářského průmyslu či v zemědělství.

Pravidelná sanitace v souhrnu zajišťuje mechanickou a mikrobiální čistotu prostředí, ploch, používaných nástrojů a technologií. Ve spolupráci s námi udržíte vysokou kvalitu potravin a splníte náročné legislativní požadavky pro hygienickou nezávadnost vašeho podniku.

Mlhování

Mlhování je speciální technologický pracovní postup, během kterého dochází k rozptylu velkého množství velmi jemných kapek pracovního roztoku o velikosti pouze několika mikrometrů. Tím je umožněno kompletní zamoření zasaženého prostoru, včetně špatně dostupných míst. Tato vysoce efektivní dezinfekční metoda umožňuje likvidovat přítomné patogeny s okamžitým účinkem.

Technologie a aplikace

Zdravotně nezávadné prostředí i u vás

V potravinářském průmyslu, živočišné výrobě, zemědělství a dalších odvětvích, kde je dbáno na přísná hygienická kritéria, používáme speciálních sterilizačních zařízení. Prostory a vybavení vašeho provozu budou dokonale čisté, zdravotně nezávadné a zbavené veškerých patogenů. Širokospektrální velkokapacitní prostorovou dezinfekci provádíme buďto mlhováním či lokálně působícími generátory mlhy.

Nevíte si rady?
Poskytujeme odborné poradenství

audit prostředí

optimalizace a snížení nákladů

řešení personální hygieny

Přesvědčte se a objednejte naše služby

Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů

Působíme po celé čr

Naše služby můžete využít ať už jste kdekoliv

mapa
Login